מטבחי פרובנס

מטבחי פרובנס

מטבחי פרובנס במטבח הישראלי שלך

חולמים על מטבח בנוסח כפרי – צרפתי? מתחברים לסגנון החמים והישן בטעם של פעם? מטבחי פרובאנס עונים במדויק על השאיפה שלכם. כי מטבח פרובאנסי מעניק סגנון כפרי לצד נוחות פונקציונאלית. וזה בהחלט עשוי להתאים לצרכים שלכם. בחרו את המטבח העונה על הדרישות שלכם, זה שיוסיף לבית שלכם את האווירה ואת הניחוח האהוב עליכם.

כך מכניסים חמימות לבית בעזרת רהיטים

אין ספק שבחירת רהיטים משפיעה על האווירה של הבית. הצבעים, סוג חומרי הגלם וסגנון העיצוב, משפעים בהחלט על האווירה בבית. זו הסיבה בגינה בוחרים ישראלים רבם לעצב את המטבח שלהם בסגנון פרובאנסי. ולא רק הם בלבד. גם מסעדות ובתי מלון רבים מעצבים כך את המטבח. אין ספק שמדובר בסגנון מזמין ונעים שצובר תאוצה בארצנו. ואם אתם נמשכים לסגנון הזה, תוכלו גם אתם לבנות את המטבח שלכם בקו הצרפתי האהוב, תוך התאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם.

חומרי הגלם וסגנון העיצוב

בבנייה של מטבחי פרובאנס עושים לרוב שימוש בחומרי גלם טבעיים. המרכיב המרכזי הוא עץ מלא, אך לצדו מופיעים גם נירוסטה ומתכות נוספות. במטבחים אלו יופיעו חריטות בעץ וכן מוטיבים אלגנטיים בחלונות ובדלתות הארונות. הצבעים לרוב הם עדינים ושקטים – שמנת, מוקה וצבעי פסטל רכים. חומרי הגלם הייחודיים לצד מוטיבי העיצוב יוצרים יחד אווירה קסומה ונעימה. שמזמינה לשבת וליהנות בחמימות המטבחית.

התאמה לצרכים = נוחות מקסימלית

בעת בחירה של מטבח פרובאנסי מושם דגש רב על נוחות של שימוש והתאמה מרבית ללקוח. כך שכל אחד יכול ליהנות ממטבח בסגנון זה ובתאמה מקסימלית לצרכים שלו. בעת הבחירה יש לאפיין את אופן השימוש של הלקוח ואת אורח החיים שלו. ובהתאם לכך יתוכנן המטבח שלו. אך בכל מקרה של תכנון מטבחי פרובנס יש התייחסות לסגנון אחיד. המשלב את הכנת המזון ואת הארוחות. בשונה ממטבח מודרני שמצניע את משטחי העבודה ומעמיד מאחורי דלת חלקה את הכלים ואת התבלינים. במטבח פרובאנסי יהיו התבלינים מוצגים על מדף פתוח והכלים יהיו חלק אינטגראלי מהעיצוב.

מטבח פרובנס שנבנה בהתאמה לצרכים שלכם

אוהבים את הסגנון? נהנים מהחמימות ומהאוטנטיות הזו? היכנסו למילאן מטבחים והתרשמו ממבחר המטבחים המוצגים. כאן תוכלו לראות מקרוב את המטבחים בסגנון הפרובאנסי, ולהחליט האם הם אכן מאימים לכם. המעצבים המקצועיים שלנו יתכננו יחד אתכם את המטבח המושלם עבורכם. יתפרו לכם תכנית בדיוק לפי צורת השימוש שלכם, והרגלי המטבח הייחודיים לכם. כך תוכלו ליהנות ממטבח מושלם המשלב עיצוב ונוחות.